KYC

Müşterinizi Tanıyın (KYC)

Tanıtım


Şartları kabul ederek, kimliğinizi ve iletişim bilgilerinizi doğrulamak için üçüncü taraflarca (düzenleyici kurumlar dahil) gerektirebilecek veya gerektirebilecek herhangi bir doğrulama kontrollerini ("Çekler") gerçekleştirmemiz için bize yetki vermiş olursunuz.

Bu Kontroller sırasında Hesabınızdan para çekmenizi kısıtlayabiliriz.

Sağladığınız herhangi bir bilgi doğru değilse, yanlış, yanıltıcıysa, kimliğinizle eşleşmezse veya başka bir şekilde eksikse, yapabileceğimiz diğer işlemlere ek olarak hesabınızı derhal feshetme ve/veya hizmetleri kullanmanızı engelleme hakkını saklı tutarız. almayı seçin.

Yasal Yaşta olduğunuzu onaylayamazsak, Hesabınızı askıya alabiliriz. Herhangi bir kumar veya kumar işlemi yaptığınız sırada Yasal yaşın altında olduğunuza dair bir bilgi varsa, o zaman:

Hesabınız kapatılacak;
bu süre içinde yapılan tüm işlemler geçersiz sayılacak ve tarafınızca yatırılan tüm ilgili fonlar tutar olarak iade edilecektir;
bu süre içinde tahakkuk eden tüm kazançlarınız sizden silinecek ve Hesabınızdan çekilen tüm parayı bize iade etmeniz gerekecektir.

Kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olması durumunda, Destek ile iletişime geçerek bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.
Politikanın Amacı
Şirket, aşağıdaki durumlarda Hizmetlerinin kullanıcısının doğrulanmasını talep edecektir:

1. Dolandırıcılık, kara para aklama, suç faaliyeti vb. şüphesi;
2. Sağlanan belgelerin gerçekliği hakkında şüpheler;
3. Şirketin hizmetlerini kullanma koşullarının ihlali;
4. Şirketin uygun göreceği diğer durumlar.

Bu talep vasıtasıyla Şirket, standart bir kimlik bilgisi ve belge seti ile ek belgeler talep edebilir.
Minimum tanımlama verisi seti şunları içerir:

- Ad Soyad;
- doğum tarihi;
- vatandaşlık;
- daimi ikametgah adresi;
- bir kimlik numarası;

Gerekli belgeler şunlardır:

- müşterinin gerçek pasaportu / kimlik kartı;- müşterinin belirli bir zamanda daimi ikametgahının adresini doğrulayan belge (faaliyet faturası, banka hesabının durum beyanı vb.)

Ek belgeler şunlardır:

- ek ulusal kimlik kartı (ehliyet, askeri kimlik vb.);
- yüzünün arka planına karşı açık pasaportu olan bir kullanıcının fotoğrafları (belge okunabilir olmalıdır)
- Banka kartının ön yüzündeki fotoğrafı (ilk 5 ve son 4 hane, sahibinin adı ve son kullanma tarihi okunabilecektir).

Ayrıca Şirket, Kullanıcının bahis yapmak veya oynamak için kullandığı gerçek fon kaynaklarını/kaynaklarını tanımlayan kanıt sağladığından emin olmak için önemli olan fon kaynağı belgeleri sağlamasını Kullanıcıdan isteyebilir.

Bu bilgiler şu şekillerde olabilir:

- kazanç kanıtı: Maaş bordrosu/Yönetici ücreti/Temettüler/Emeklilik;
- tanımlanabilir bir kaynaktan gelen tutarlı değerleri açıkça gösteren bir banka ekstresi/tasarruf hesabı;
- fonlara tutarlı bir şekilde hak kazanıldığını açıkça gösteren bir Vakıf senedi;
- kullanıcıya yapılan bir ödülün/ödemenin tarihli kanıtı;

Kullanıcının sağladığı belgeler aşağıdaki nedenlerle onaylanmayacaktır:


- belgelerdeki adres/ad hesap adı/adresi ile eşleşmiyor;
- okunaksız belgeler veya kopyalar;
- Belge Kabul Edilemez (örneğin, kullanıcı, kimlik doğrulaması için kabul edilen belgelerde olmayan bir belgenin bir kopyasını veya gerçek bir hizmet faturası yerine posta zarfının bir kopyasını gönderir);
- Şirket çalışanlarının veya yüklenicilerinin uygun göreceği diğer sebepler.
Sağlanan belgelerin analizi sonucunda Şirket, Kullanım Koşulları, Gizlilik Politikası, Web Sitesinin Lisans sözleşmesi ve mevzuat gerekliliklerine göre çözüm üretecektir.
yükümlülükler
Durum tespiti (DD): Şirketin müşterileri bir DD sürecine ve kayıt tutmaya tabi olmalıdır.

Anonim Hesaplar: Anonim veya nominal' hesap kayıtlarına izin verilmez. İsimsiz olduğuna inanılan veya kimliği tutarsız olan mevcut herhangi bir anonim hesap veya hesaplar, hesap sahibinin kimliğini ve iyi niyetini erken bir fırsatta belirlemek için uygun durum tespitine tabi olmalıdır. Hesap sahibinin kimliğinin tespit edilememesi durumunda hesap kapatılır, kazançlar iptal edilir ve mevduatın alındığı hesaba yatırılır veya mevduatın iadesi imkansız veya masraflı olduğu takdirde stopaj yapılır. .

Yinelenen/Birden Çok Hesap: Birçok müşteri kumar harcamalarını ayırmak için paralel hesaplar kullanmak ister. Bu faaliyete bakılmaksızın, Şirket, aynı kişiye ait olabilecek veya aynı kişiye ait olabilecek bağlantılı hesapları belirleyecek ve ilişkilendirecektir.

Şirket, söz konusu oyuncunun ek hesaplarını veya hesaplarını iptal etme, bu şekilde kazanılan kazançları iptal etme ve hesap sahibine mevduat iade etme hakkına sahiptir.

Politik Olarak Maruz Kalmış Kişiler (PEP). Şirket, Politik Olarak Maruz Kalmış Kişi olarak nitelendirilen herhangi bir kişinin, yani önemli bir kamu görevine sahip olan (veya önceki yılda herhangi bir zamanda bu görevi yürütmüş olan), kamu fonlarına erişimi olan veya etki. PEP'ler, bu kişilerin kolayca tanımlanabilen ailelerini ve ortaklarını içerir. Kumarın değeri ve ölçeğine ve bu müşterinin bulunduğu yere dayalı olarak riske dayalı bir yaklaşım uygulanmalıdır. Anketler, PEP'leri tanımlayan soruları içerecektir.

Şirket, herhangi bir müşterinin başvurusunu tek taraflı olarak reddetme ve/veya KYC politikasının ihlali durumunda müşteriye herhangi bir beyan veya açıklama yapmaksızın daha fazla hizmet sunumunu sona erdirme münhasır hakkını saklı tutar.